Op initiatief van de Partij voor de Dieren buigt de Tweede Kamer zich vandaag over de gevolgen van vuurwerk in Nederland.
Het is voor het eerst dat het parlement zich zo breed laat informeren over de gevolgen van het afsteken van vuurwerk door burgers.
Esther Ouwehand:
“De politiek heeft de problemen rond vuurwerk veel te lang genegeerd. Burgers en experts zijn er allang van overtuigd dat het afsteken van vuurwerk op straat onverantwoord is. Het is tijd om de traditie om te vormen naar professionele vuurwerkshows. Dan kan iedereen genieten van mooi vuurwerk, zonder grote schade aan mens, dier en milieu.”
Lees hier het persbericht.
Strijd mee tegen dierenleed!
Redactie AnimalsToday.nl
Gerelateerde berichten
1 Comment
Reageren is niet meer mogelijk.
Blog Karen Soeters
Strijd mee tegen dierenleed!
Wil je ons werk op een bijzondere manier steunen, bijvoorbeeld met een mooi cadeau? Dat kan! Via Birdwise.nl gaat € 7,50 bij aankoop van een vogel of ander dier direct naar House of Animals. Een extra goede reden om zo’n mooie decoratieve tuinvogel, eekhoorn of egel te bestellen. Klik op de foto’s voor meer informatie.
Check ons op Instagram
Varkens gebruikt als oefenobject voor gezichtstransplantaties https://t.co/Y3OWRX51u5 #AnimalsToday
Volg
en zeker 3 uur rijden voordat je op locatie bent. ook goed voor het milieu! nee ik ben er op tegen.
lang leve particulier vuurwerk!
It’s about time…