We moeten natuurlijk optimistisch blijven als het gaat om de aarde die we doorgeven aan onze kinderen. Maar soms is dat moeilijk vol te houden, als je steeds maar weer leest over nieuwe bedreigingen.

Vorige week hield Michiel Wallis de Vries zijn inaugurele rede aan de Wageningen University. De buitengewoon hoogleraar ecologie hield zijn gehoor voor, dat de intensivering van de landbouw de genadeklap betekent voor veel vlindersoorten. En niet alleen vlinders, zelfs slangen en hagedissen dreigen het onderspit te delven.
En nu maar hopen dat de baas van Wageningen, Aalt Dijkhuizen, ook in de zaal zat! Die kwam immers onlangs nog in het nieuws met een lofrede over een intensivering, maar dan van de bio-industrie, wat ook verstrekkende negatieve gevolgen zal hebben.
Bron: Trouw.nl ©PiepVandaag.nl
Strijd mee tegen dierenleed!
Redactie AnimalsToday.nl
Gerelateerde berichten
Blog Karen Soeters
Strijd mee tegen dierenleed!
Wil je ons werk op een bijzondere manier steunen, bijvoorbeeld met een mooi cadeau? Dat kan! Via Birdwise.nl gaat € 7,50 bij aankoop van een vogel of ander dier direct naar House of Animals. Een extra goede reden om zo’n mooie decoratieve tuinvogel, eekhoorn of egel te bestellen. Klik op de foto’s voor meer informatie.
Check ons op Instagram
Indiase vechthaan doodt eigenaar bij poging tot ontsnapping https://t.co/0zRY6usjlD #AnimalsToday
VolgVraagtekens bij gedragsonderzoek dolfijnen in gevangenschap https://t.co/0T47B5fw6g #AnimalsToday
Volg
Volg ons op social media