De douane in Australie gaat streng controleren op de invoer van hondenbont. Aanleiding zijn onthutsende publicaties van dierenwelzijnsorganisatie de Humane Society International (HSI). Zij ontdekten in zowel Sydney als Melbourne hondenbont.

Het gaat om kleding met bontranden en shawls geïmporteerd uit Azië . Het etiket doet voorkomen alsof het een synthetisch stof of konijnenbont is maar feitelijk blijkt het afkomstig van honden.
Volgens de directeur van HSI, Verna Simpson is het vaak goedkoper voor Aziatische fabrikanten om hondenbont te gebruiken. Het zou jaarlijks om zo’n 10 miljoen honden en katten gaan die worden gedood voor hun vacht
Dit gebeurd voornamelijk in China, Thailand, de Filippijnen en Korea. Imitatiebont is duurder dan het geïmporteerde honden- en kattenbont uit deze landen!
Lees hier “Wat u moet weten over honden- en kattenbont” op de website van Stop Honden- en Kattenbont.
Bron ©PiepVandaag.nl
Strijd mee tegen dierenleed!
Redactie AnimalsToday.nl
Gerelateerde berichten
2 Comments
Reageren is niet meer mogelijk.
Blog Karen Soeters
Strijd mee tegen dierenleed!
Wil je ons werk op een bijzondere manier steunen, bijvoorbeeld met een mooi cadeau? Dat kan! Via Birdwise.nl gaat € 7,50 bij aankoop van een vogel of ander dier direct naar House of Animals. Een extra goede reden om zo’n mooie decoratieve tuinvogel, eekhoorn of egel te bestellen. Klik op de foto’s voor meer informatie.
Verschrikkelijk alles draait om geld, wat een wereld leven we in.
VERSCHRIKKELIJK!!!!