Afgelopen vrijdag heeft de het Plan Bureau voor de Leefomgeving (PBL) bekendgemaakt dat de populatie-omvang van bedreigde diersoorten in Nederland dramatisch is afgenomen. In de monitor Infrastructuur en Ruimte staat dat het tussen 1997 en 2010 zelfs om een percentage van 60 % gaat.

De doelstelling om het verlies van biodiversiteit tegen te gaan is overduidelijk niet gehaald. Belangrijkste problemen zijn vermesting, verdroging, versnippering en een terkort aan geschikt leegebied.
De resultaten zijn inmiddels naar de Tweede Kamer gestuurd. Maandag zal het PBL de jaarlijkse Natuur-en Milieubalans presenteren.
Bron: Boerderij ©PiepVandaag.nl
Strijd mee tegen dierenleed!
Redactie AnimalsToday.nl
Gerelateerde berichten
Blog Karen Soeters
Strijd mee tegen dierenleed!
Wil je ons werk op een bijzondere manier steunen, bijvoorbeeld met een mooi cadeau? Dat kan! Via Birdwise.nl gaat € 7,50 bij aankoop van een vogel of ander dier direct naar House of Animals. Een extra goede reden om zo’n mooie decoratieve tuinvogel, eekhoorn of egel te bestellen. Klik op de foto’s voor meer informatie.
Check ons op Instagram
"CSI maar dan met dieren ons onderzoek moet een preventieve werking hebben" https://t.co/pab39vUCeR
VolgJagers mogen avondklok negeren om vossen en wilde zwijnen te schieten https://t.co/zT1IiwuXUF #AnimalsToday
Volg
Volg ons op social media