Mooi nieuws uit het zuiden van het land. In Limburg is weer een wilde kat gesignaleerd. Dat heeft Natuurmonumenten eergisteren bekend gemaakt. Het dier kwam al heel lang niet meer voor in Nederland, maar vorige maand is er dan toch verschillende keren een exemplaar gespot.
De wilde kat zomaar tegenkomen tijdens een wandeling gaat niet gebeuren. De dieren zijn enorm schuw en ze komen niet in bewoonde gebieden.
Natuurmonumenten wil niet prijsgeven waar de wilde kat precies is gezien. Dit omdat de kat alleen goed gedijt in een rustig gebied.
Bron: Trouw.nl ©PiepVandaag.nl
Strijd mee tegen dierenleed!
Redactie AnimalsToday.nl
Gerelateerde berichten
1 Comment
Reageren is niet meer mogelijk.
Blog Karen Soeters
Strijd mee tegen dierenleed!
Wil je ons werk op een bijzondere manier steunen, bijvoorbeeld met een mooi cadeau? Dat kan! Via Birdwise.nl gaat € 7,50 bij aankoop van een vogel of ander dier direct naar House of Animals. Een extra goede reden om zo’n mooie decoratieve tuinvogel, eekhoorn of egel te bestellen. Klik op de foto’s voor meer informatie.
Check ons op Instagram
Meer dan honderd dolfijnen dood aangetroffen op strand Mozambique https://t.co/UoG8vPOATZ #AnimalsToday
Volg
mooi dat het dier terug is