PETA (People for the Ethical Treatment of Animals) heeft aandelen gekocht bij het attractiepark SeaWorld in Amerika. Opvallend, want SeaWorld ligt regelmatig onder vuur bij PETA vanwege de slechte behandeling van zijn dieren.

PETA-woordvoerder David Perle maakte bekend dat de dierenwelzijnsorganisatie tachtig aandelen van SeaWorld heeft gekocht ter waarde van ruim 2200 dollar. Bijna 1700 euro.
Volgens PETA is dit een manier om de aandeelhoudersvergaderingen te kunnen bijwonen en daarmee invloed uit te oefenen op het welzijn van de dieren. De dierenorganisatie wil dat SeaWorld stopt met het fokken van dieren en geen nieuwe meer koopt voor de parken in Florida, California en Texas. Ook willen ze dat het park zijn walvissen en dolfijnen vrij laat.
Woordvoerder van SeaWorld Fred Jacobs zegt dat het bedrijf geanticipeerd heeft op de aankoop van aandelen door PETA. Volgens Jacobs zal SeaWorld hetzelfde voor PETA doen als voor elke andere aandeelhouder: het creëren van een waardevolle investering.
Bron ©PiepVandaag.nl Brechje van Otterdijk
Strijd mee tegen dierenleed!
Gerelateerde berichten
1 Comment
Reageren is niet meer mogelijk.
Blog Karen Soeters
Strijd mee tegen dierenleed!
Check ons op Instagram
10 geredde varkens uit een opvang in Italië zijn door de autoriteiten gedood ivm de Afrikaanse varkenspest. Een ziekte die totaal ongevaarlijk voor de mens is.
De opvang kreeg niet eens de kans om maatregelen te nemen. Lees het op @HouseAnimals_nl
https://www.animalstoday.nl/varkenspest-italie-10-geredde-varkens/
Verkoopster illigale puppies woest door bezoek TV-programma Radar.
#samenvoordieren @HouseAnimals_nl
BREAK horrorfokker in Eersel heeft honden losgelaten zodat de NVWA ze niet in beslag kan nemen. Wat een drama!
Best slim, jezelf naar binnen werken om zo geautoriseerd je invloed te kunnen gebruiken. Doel heiligt de middelen in dit geval volgens mij zéker.