Er gaat tegenwoordig eigenlijk geen dag voorbij, zonder slecht nieuws over dieren, natuur en milieu. En helaas is de oorzaak vaak te herleiden tot het huidige regeringsbeleid.

Zo blijkt nu weer, dat de otter in ons land wederom met uitsterven wordt bedreigd.
Reden: het herintroductieprogramma van deze wilde dieren is simpelweg stopgezet. De Stichting Das & Boom en de Stichting Otterstation Nederland luiden de noodklok. Ze eisen dat de Staatssecretaris maatregelen neemt en anders stappen ze naar de rechter.
Strijd mee tegen dierenleed!
Gerelateerde berichten
1 Comment
Reageren is niet meer mogelijk.
Blog Karen Soeters
Strijd mee tegen dierenleed!
Check ons op Instagram
Politie vindt levend schaap in kofferbak op A2: mogelijk meegenomen van kinderboerderij | Bizar | https://www.gelderlander.nl/bizar/politie-vindt-levend-schaap-in-kofferbak-op-a2-mogelijk-meegenomen-van-kinderboerderij~a4c8f87a/
In #NewSouthWales (#Australië) is de #houtkap stopgezet binnen #koalahubs in het #GreatKoalaNationalPark, in het kader van bescherming van bedreigde diersoorten zoals de #koala. Lees mijn #artikel voor #AnimalsToday @HouseAnimals_nl:
Arme dieren. Het blijft dweilen met de kraan open als de handhavende partij het zo laat afweten.
Heb jij ons burgerinitiatief al getekend?
https://www.houseofanimals.nl/2023/09/13/burgerinitiatief-dierenwelzijn-is-een-zaak-voor-justitie-en-veiligheid/#BURGERINITIATIEF
godzijdank dat deze kring van mensen bestaat en de strijd blijft aanbinden met
moedeloosheid. ( ik spreek nu even voor mezelf)
strijd ook tegen de verregaande domheid, kortzichtigheid en de daaraan gekoppelde
arrogantie van mensen die het helaas voor het zeggen hebben.
eens moet toch het inzicht komen dat we met elkaar verbonden zijn; mens-dier- plant, en dan liefst in omgekeerde volgorde. En in orde van gelijkheid !
kleine overwinningen kunnen leiden tot grotere, daar ben ik van overtuigd.
gewoon doorgaan en volhouden met z’n allen dus…