De autoriteiten in Pakistan hebben opdracht gegeven tot het ruimen van 21.000 schapen die besmet zijn met Mond- en Klauwzeer (MKZ) en andere besmettelijke ziekten. De dieren zijn afkomstig uit Australië.

De schapen werden al eerder geweerd in Bahrein in verband met de ziekte, maar in plaats van terug te keren naar Australië, werden de dieren verkocht aan een vleesverwerkingsbedrijf in Pakistan. De schapen worden geslacht en vervolgens in een diep gat begraven. Het is niet duidelijk waar de schapen de ziekte hebben opgelopen.
Bron: Boerderij.nl ©PiepVandaag.nl
Strijd mee tegen dierenleed!
Gerelateerde berichten
2 Comments
Reageren is niet meer mogelijk.
Blog Karen Soeters
Strijd mee tegen dierenleed!
Check ons op Instagram
Heb jij gisteren Radar gezien? Waarbij een illegale puppyhandelaar in Almere wordt ontmaskerd door @HouseAnimals_nl? Zeker het kijken waard 👉 https://radar.avrotros.nl/uitzendingen/reacties/item/nieuw-registratiesysteem-geen-waterdichte-oplossing-tegen-illegale-hondenhandel/
Omroep Flevoland maakte ook een item 👇
https://www.omroepflevoland.nl/nieuws/349325/illegale-puppy-handel-in-almere-dierenorganisaties-willen-snel-actie
De in #Armenië #geredde #leeuw #Ruben is overgebracht naar een #wildreservaat in Zuid-Afrika, waar hij eindelijk een beter leven krijgt. Lees mijn #artikel voor #AnimalsToday @HouseAnimals_nl: #dierenwelzijn #HousOfAnimals
Verkoopster illigale puppies woest door bezoek TV-programma Radar.
#samenvoordieren @HouseAnimals_nl
PFFFF, wat een verschrikkelijk nieuws toch weer.
Hopelijk worden ze toch nog met respect behandeld daarzo???
Maar ik denk van niet helaas……
Arme dieren….
Wat heb ik een medelijden met die arme dieren. Niet alleen vanwege de ruiming: slachten of ruimen lijkt me een pot nat. Maar vanwege dat lange vervoer van Australië naar Bahrein en door naar Pakistan, om daarna gedood te worden. Wat een ellende!