Esther Ouwehand van de Partij voor de Dieren heeft Kamervragen gesteld over het kattengooi-incident in het Antwerpse stadhuis. Vlaams kunstenaar Jan Fabre zit achter de zinloze dierenmishandeling. Hij vond het nodig om voor zijn nieuwste project, een film, katten in de lucht te gooien.

Dat katten altijd op hun pootjes terechtkomen, is een fabeltje, zo blijkt wel uit het filmpje dat een ooggetuige in het stadhuis van Antwerpen stiekem maakte. Verschillende keren is te zien dat de katten op hun rug terechtkomen.
Partij voor de Dieren vindt het onaanvaardbaar dat er met katten gegooid wordt en wil dat er een verbod komt op het maken, op de markt brengen of vertonen van films waarvoor dieren opzettelijk zijn mishandeld , zoals het verbod op seks met dieren is vastgelegd in artikelen 245 en 245a van het Wetboek van Strafrecht.
Lees hier de vragen die Esther Ouwehand heeft gesteld.
Bron: Partij voor de Dieren
©PiepVandaag.nl Monique van Dijk Armor
Strijd mee tegen dierenleed!
Gerelateerde berichten
Blog Karen Soeters
Strijd mee tegen dierenleed!
Check ons op Instagram
Heb jij gisteren Radar gezien? Waarbij een illegale puppyhandelaar in Almere wordt ontmaskerd door @HouseAnimals_nl? Zeker het kijken waard 👉 https://radar.avrotros.nl/uitzendingen/reacties/item/nieuw-registratiesysteem-geen-waterdichte-oplossing-tegen-illegale-hondenhandel/
Omroep Flevoland maakte ook een item 👇
https://www.omroepflevoland.nl/nieuws/349325/illegale-puppy-handel-in-almere-dierenorganisaties-willen-snel-actie
De in #Armenië #geredde #leeuw #Ruben is overgebracht naar een #wildreservaat in Zuid-Afrika, waar hij eindelijk een beter leven krijgt. Lees mijn #artikel voor #AnimalsToday @HouseAnimals_nl: #dierenwelzijn #HousOfAnimals
Verkoopster illigale puppies woest door bezoek TV-programma Radar.
#samenvoordieren @HouseAnimals_nl
Social Media