In Rijswijk is een naar schatting 4-jarige Staffordshire Bull Terriër uitgehongerd aangetroffen. Het dier heeft vermoedelijk weken lang zonder eten in een kleine bench in een woning opgesloten gezeten.
Het hondje werd afgelopen week door de dierenpolitie bevrijd, nadat enkele omwonenden begonnen te klagen over het onophoudelijk gejank dat uit de woning kwam. Toen de politie de woning binnentrad, troffen ze daar een bench met daarin een sterk verwaarloosde, vermagerde hond die in een dikke laag van zijn eigen ontlasting lag.
Het dier heeft in paniek op allerlei manieren geprobeerd zijn stalen hok te openen. Met spoed werd hij vervolgens naar de dierenarts gebracht, die vaststelde dat het arme beest waarschijnlijk zes weken geen eten had gehad en zeker twee weken in zijn eigen urine en ontlasting had gelegen.
Volgens de politie zijn de bewoners, een vrouw en drie kinderen, op stel en sprong vertrokken.
Bron ©PiepVandaag.nl Monique van Dijk Armor
Strijd mee tegen dierenleed!
Gerelateerde berichten
7 Comments
Reageren is niet meer mogelijk.
Blog Karen Soeters
Strijd mee tegen dierenleed!
Check ons op Instagram
Politie vindt levend schaap in kofferbak op A2: mogelijk meegenomen van kinderboerderij | Bizar | https://www.gelderlander.nl/bizar/politie-vindt-levend-schaap-in-kofferbak-op-a2-mogelijk-meegenomen-van-kinderboerderij~a4c8f87a/
In #NewSouthWales (#Australië) is de #houtkap stopgezet binnen #koalahubs in het #GreatKoalaNationalPark, in het kader van bescherming van bedreigde diersoorten zoals de #koala. Lees mijn #artikel voor #AnimalsToday @HouseAnimals_nl:
Arme dieren. Het blijft dweilen met de kraan open als de handhavende partij het zo laat afweten.
Heb jij ons burgerinitiatief al getekend?
https://www.houseofanimals.nl/2023/09/13/burgerinitiatief-dierenwelzijn-is-een-zaak-voor-justitie-en-veiligheid/#BURGERINITIATIEF
Beste allen,
bedankt voor jullie reacties. Zoals wij het hebben begrepen is de hond naar een opvang in Rijswijk gebracht. Wanneer hij voldoende is hersteld (wat waarschijnlijk wel even gaat duren) zal er getracht worden een nieuw thuis voor hem te vinden.
Redactie PiepVandaag.nl
Wie weet
Hoe het met het hondje gaat??
ik heb het ook gevraagd maar geen reactie. Ik vind het erg vervelend dat media alleen drama’s laat zien en niet vertelt hoe het verder is gegaan!
oo wacht ik zie tesnel gelezen wat ik al gezegd hebt ; ja inderdaad dat stel is wel direkt opsluiten ;DUS OPSPOREN DAT STEL VOOR POGING TOT DOODSLAG
OP stel en sprong vertrokken of niet: opsporen en in de rehab. Alle drie.
Sommige mensen zijn geen dieren waard!
Een nieuwe dieren houden wet moet ingesteld worden en zwaardere straffen voor dit soort leed!
Chip elk dier zodat degene die dit soort mishandeling pleegt gestrafd kan worden.
Wie weet hoe het nu gaat met de hond en waar hij is?