In Amerika zijn uit de handen van een crimineel netwerk dat hondengevechten organiseerde 267 pitbulls gered. De dieren waren veelal uitgehongerd, gewond en zaten onder de littekens. In totaal zijn er 12 mensen gearresteerd.

De politie trof op één locatie 114 honden aan. In provisorische hokken zaten de dieren in de stikhitte vastgeketend aan autobanden zonder water en eten.
Ook werd er meer dan een half miljoen dollar gevonden en werden drugs en wapens in beslag genomen. Op een hondengevecht werd volgens justitie soms wel 200.000 dollar ingezet.
In meer dan twintig staten deed de politie drie jaar lang onderzoek voor deze zaak.
Justitie laat weten:
“Het aantal in beslag genomen honden en de hoeveelheid geld die ermee gemoeid ging, laat zien hoe omvangrijk deze schimmige wereld van de hondengevechten is.”
De verdachten zijn afkomstig uit de staten Mississippi, Georgia, Alabama en Texas.
Bron: Trouw.nl ©PiepVandaag.nl
Strijd mee tegen dierenleed!
Gerelateerde berichten
Blog Karen Soeters
Strijd mee tegen dierenleed!
Check ons op Instagram
10 geredde varkens uit een opvang in Italië zijn door de autoriteiten gedood ivm de Afrikaanse varkenspest. Een ziekte die totaal ongevaarlijk voor de mens is.
De opvang kreeg niet eens de kans om maatregelen te nemen. Lees het op @HouseAnimals_nl
https://www.animalstoday.nl/varkenspest-italie-10-geredde-varkens/
Verkoopster illigale puppies woest door bezoek TV-programma Radar.
#samenvoordieren @HouseAnimals_nl
BREAK horrorfokker in Eersel heeft honden losgelaten zodat de NVWA ze niet in beslag kan nemen. Wat een drama!
Social Media