Op vrijdag 22 juni wordt voor de achtste keer de Nationale Nachtvlindernacht gehouden met nachtvlinderexcursies in het hele land.

In de zomer zijn er overdag allerlei mooie vlinders te bewonderen in Nederland. Maar de nachtvlinders zijn wat minder bekend onder de mensen. En deze dieren zijn minstens zo mooi.
Eind juni is een perfecte tijd om nachtvlinders te kijken. Tijdens de Nationale Nachtvlindernacht op 22 juni zijn er heel veel spectaculaire soorten te verwachten, waaronder diverse soorten pijlstaarten, beervlinders en tandvlinders. Bij gunstige weersomstandigheden kan het aantal soorten dat oplopen tot tegen de honderd.
Het doel van de Nachtvlindernacht is zoveel mogelijk mensen op een spannende manier kennis laten maken met nachtvlinders en tegelijkertijd verspreid in het hele land gegevens van nachtvlinders verzamelen. De Nachtvlindernacht wordt georganiseerd door De Vlinderstichting in samenwerking met WVF (Werkgroep Vlinderfaunistiek van EIS-NL).
Bekijk hier een overzicht van alle excursies
Bron ©PiepVandaag.nl
Strijd mee tegen dierenleed!
Redactie AnimalsToday.nl
Gerelateerde berichten
Blog Karen Soeters
Strijd mee tegen dierenleed!
Wil je ons werk op een bijzondere manier steunen, bijvoorbeeld met een mooi cadeau? Dat kan! Via Birdwise.nl gaat € 7,50 bij aankoop van een vogel of ander dier direct naar House of Animals. Een extra goede reden om zo’n mooie decoratieve tuinvogel, eekhoorn of egel te bestellen. Klik op de foto’s voor meer informatie.
Check ons op Instagram
#GNvdD : Einde subsidie voor circussen met wilde dieren in Spanje https://t.co/og72uNtE9e #GNvdD
VolgWie roofde jonge steenuilen uit nestkast in Leidsche Rijn? https://t.co/deFUukIEZw #AnimalsToday
Volg
Volg ons op social media